Департамент екологічного нагляду

department

Контакти

Поштова адреса:

Поштова адреса: Харківське шосе, 50-а, Київ-160, 02160

Телефон департаменту:

(044) 277-2042

КЕРІВНИЦТВО:

  • Гуменюк Олександр Володимирович - директор Департаменту екологічного нагляду
  • Корнієнко Олег Леонідович - перший заступник директора
  • Божко Олександр Федорович - заступник директора – начальник управління договірної роботи та обстежень підприємства

Департамент екологічного нагляду  – відокремлений структурний підрозділ ПрАТ «АК « Київводоканал», створений у 2002 році, основною функцією якого є контроль за дотриманням «Правил приймання стічних вод абонентів у систему каналізації м. Києва» з боку підприємств та організацій міста. Це основний документ, затверджений розпорядженням КМДА № 1879 від 12.10.2011 р., яким керується в роботі ДЕН.

Загалом Правила спрямовані на запобігання порушень у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення рівня безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств, крім установ житлового сектору та закладів соціально-культурного призначення.

Сьогодні робота ДЕН має важливе значення для нормального функціонування системи каналізації міста та споруд очистки стічних вод, які є найбільшими та найголовнішими природоохоронними об’єктами міста.

Для здійснення господарської функції ДЕН надає послуги абонентам шляхом укладання господарських договорів. Зараз на обліку в управлінні перебуває близько 4 тисяч підприємств-абонентів. Моніторинг хімічного складу їхніх стічних вод – одна з основних функцій ДЕН. Київводоканал не є винятком, тому ДЕН також контролює дотримання підрозділами Товариства природоохоронних вимог під час проведення експлуатаційних робіт. 

До основних функцій департаменту також входить вжиття заходів впливу в установленому порядку до споживачів, які порушують природоохоронне законодавство України.

Один з головних структурних підрозділів Департаменту – хіміко-аналітична лабораторія, яка контролює якість складу стічних вод Києва, що скидаються до міської каналізації з подальшим надходженням на очисні споруди Бортницької станції аерації (БСА); виконує дослідження стічної води згідно з договорами та проводить арбітражні проби разом з представниками Державного управління охорони природного середовища м. Києва.

 

Прийом громадян

Прийом абонентів

День проведення

Час проведення

Відділ по проведенню обстежень підприємств та організацій міста

вівторок

четвер

з 09-00 до 15-00

обідня перерва:

з 12-00 до 12-45

Прийом абонентів працівниками бухгалтерії, договірного відділу, відділу екології, дозвільної документації і розрахунків, лабораторії хіміко-аналітичного контролю за якістю стічних вод

вівторок

четвер

з 09-00 до 15-00

обідня перерва:

з 12-00 до 12-45

Прийом абонентів працівниками абонентського відділу, сектору документального забезпечення та контролю за виконанням вівторок
четвер
з 09-00 до 15-00
обідня перерва:
з 12-00 до 12-45